Naujas Motoman GA50 robotas
2023-11-20
Yaskawa robotai su regeneraciniu stabdymu
2023-11-20

Naujas MOTOMAN-HC30PL kolaboratyvus robotas

„Yaskawa“ pristato MOTOMAN-HC30PL – kolaboratyvų (bendradarbiaujantį su žmonėmis) robotą, kuris gali būti naudojamas paletavimui ir kurio naudingoji apkrova yra 30 kg.

Gebėjimas dirbti arti žmonių taupo vietą.

„YASKAWA Electric Corporation“ praneša, kad pristato naują kolaboratyvių robotų serijos modelį MOTOMAN-HC30PL (30 kg naudingoji apkrova, 1600 mm pasiekiamumas), skirtą paletavimui, HC serijoje papildant esamus 10 kg ir 20 kg leistinosios apkrovos modelius.

„Yaskawa“ toliau plečia robotų taikymo sritį, patobulindama kolaboratyvių robotų, galinčių dirbti kartu su darbuotojais be saugos tvoros, asortimentą.

Visos ašys yra IP 67 atsparios dulkėms ir lašams. Paviršius padengtas akrilo uretanu, o antgalio flanšas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Robotas taip pat gali būti naudojamas tokiose srityse, kur higienos sumetimais įrangą reikia nuplauti vandeniu.

Atsižvelgiant į MOTOMAN-HC serijos saugos ypatybes, robotas aprūpintas „bendradarbiavimo režimu“, kuris automatiškai sustabdo robotą, kai yra užfiksuojama išorinė jėga, viršijanti iš anksto nustatytą ribą – visa tai leidžia atsisakyti apsauginių tvorų. Išskirtinė roboto konstrukcija apsaugo nuo suspaudimo ar sutraiškymo, išlaikant tarpą tarp roboto rankų:
.