UAB „PROFIBUS“ įkurta 2001 metais Panevėžyje. Nuo 2008 metų įmonė yra oficialusis Japonų kompanijos YASKAWA atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonės darbuotojų branduolys – aukštos kvalifikacijos inžinieriai, turintys ilgametę patirtį elektronikos, automatikos bei pramoninių robotų diegimo, aptarnavimo ir technologinių procesų automatizavimo srityje. Esame įdiegę ir aptarnaujame daugiau kaip 180 pramoninių robotų Lietuvoje ir Latvijoje.

 


 

Pagrindinės veiklos kryptys:

  • Pramoninių naujų ir naudotų YASKAWA-MOTOMAN robotų suvirinimo, paletavimo, 3D frezavimo ir kitų robotų diegimas, aptarnavimas ir mokymai;
  • MIG/MAG, TIG, taškinio ir plazminio suvirinimo bei plazminio pjovimo įrangos diegimas ir aptarnavimas;
  • Precizinio suvirinimo stalų, pozicionierių diegimas ir aptarnavimas;
  • Technologinių procesų automatizavimas, nestandartinės ir specialiosios programinės įrangos kūrimas ir diegimas;
  • Apmokymų kursai.

 
Daugiau informacijos apie UAB „PROFIBUS“ veiklą ir įgyvendintus sprendimus rasite skiltyje projektai arba apsilankę Youtube paskyroje LTProfibus.

Esame tikri, kad mūsų sukaupta techninių sprendimų ir sėkmingai įgyvendintų projektų patirtis leis tenkinti Jūsų įmonės techninio atnaujinimo poreikius!

 


 

Mūsų įmonė 2021 metais paminėjo 20 metų jubiliejų! Didžiuojamės, kad UAB „PROFIBUS“ per šį laikotarpį tapo tikra robotikos pioniere Lietuvoje ir Latvijoje. Esame motyvuoti sėkmingai tęsti savo darbą šioje srityje užtikrinant aukščiausio lygio inovatyvius sprendimus mūsų klientams.

PROFIBUS