Naujas Motoman GP8L bendros paskirties robotas
2023-11-17
Technologijų paroda „Tech Industry 2022“
2023-11-17

MOTOMAN PL80 – Naujas paletavimo ir krovimo robotas kroviniams iki 80 kg

Praėjus keliems mėnesiams po naujos kartos didelio našumo padėklų krovimo robotų pristatymo, Yaskawa Motoman PL serija buvo papildyta dar vienu šeimos nariu žemesnės naudingosios apkrovos diapazone: naujasis Motoman PL80 lengvai paletuoja iki 80 kg sveriančius krovinius ir pasižymi ypatingai dideliais ašių greičiais optimaliam gamybos našumui.

Dėl savo kinematikos mažas Motoman PL serijos paletavimo ir krovimo robotas idealiai tinka dėžių paletavimui, kartoninių dėžių padėklams, sluoksnių kėlimui ir formavimui, pavyzdžiui, augančioje logistikos ir elektroninės prekybos rinkoje. Čia reikalingi labai aukšti padėklų išdavimo ciklai, o PL80 atitinka šiuos reikalavimus su daugiau nei 800 ciklų per valandą.

Motoman PL80 pasižymi mažu bendru aukščiu, plonu dizainu ir nedideliu plotu, tinka ypač tose vietose, kur dažnai trūksta vietos. Nepaisant labai kompaktiško ir plono dizaino, manipuliatorius turi pakankamai horizontalaus ir vertikalaus pasiekiamumo įvairiems pritaikymams, pavyzdžiui, kai kalbama apie baigtinį paletavimą.

Tvirtas riešo dizainas – apsaugotas nuo dulkių ir skysčių patekimo (IP67) – taip pat leidžia Motoman PL80 naudoti nuolat ir sunkiomis darbo sąlygomis. Be to, reikiami maitinimo ir valdymo kabeliai visiems vakuuminiams ir servo griebtuvams gali būti nutiesti arti roboto rankos iki riešo, kad būtų išvengta susidūrimo, taip užtikrinant, kad būtų galima atlikti bet kokią padėklų krovimo užduotį.